Aktualności

Framelogic

Przełomowe spotkanie 1-Telematics w Londynie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym londyńskim hotelu Savoy Hotel, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków stowarzyszenia 1-Telematics, których firmy śledzą razem więcej niż 500 000 pojazdów w Europie, zdecydowało o zacieśnieniu współpracy.

 

 

 

1fleet_img_8834logo

Kontynuując założenia z poprzednich spotkań w Barcelonie i Budapeszcie, grupa uzgodniła kwestię stworzenia spółki 1-Telematics, komercyjnej jednostki w celu reprezentacji interesów większości członków stowarzyszenia. Cele grupy obejmują współpracę i budowanie sieci kontaktów, promowanie innowacyjności i standaryzacji branży telematycznej, jak również wspólny marketing i umowy handlowe.

Spotkanie obejmowało mianowanie Pedro Zamith, znanej postaci z obszaru technologii w motoryzacji, na stanowisko osoby nadzorującej wdrożenia i rozwój propozycji handlowych w imieniu spółki 1-Telematics.

„To było przełomowe spotkanie dla stowarzyszenia 1-Telematics , które przeniosło nasze wspólne działania na nowy poziom” stwierdził JOE Fenech Conti, CEO w firmie Loqus, jednego z założycieli stowarzyszenia. “Jedną z najważniejszych korzyści sojuszu jest to, że dba on o ogólne interesy rynku, a nie o korzyści indywidualnych dostawców. Pomimo bardzo dynamicznych politycznych zmian, które zachodzą w Europie, handel międzynarodowy będzie podtrzymywany, a technologiczne aspekty zostaną ujednolicone. W naszym sojuszu, będziemy wspierać innowacje i podwyższać standardy w temacie telematyki, aby operatorzy floty w Europie odczuli konkretne korzyści”.

Jest to pierwszy w historii ogólnoeuropejski sojusz między liderami w dziedzinie technologii floty i telematyki, który pozwala operatorom flot handlowych korzystać z połączonej siły, globalnej wiedzy i innowacji wniesionych przez zróżnicowanie członkostwa w grupie.

„Bardzo istotne było to, że spotkanie w hotelu Savoy odbyło się w sali wykorzystywanej przez Winstona Churchilla, który orędował silniejszej unii między narodami Europy promując wizję “Stanów Zjednoczonych Europy”, powiedział Martin Port, dyrektor zarządzający 1-Telematics, członek BigChange. Pomimo niepewności związanego z Brexit-em, na spotkaniu panowała powszechna zgoda, że bliższa współpraca jest drogą naprzód oraz że sojusz 1-Telematics powinien odgrywać wiodącą rolę w szybko rozwijającym się rynku telematyki.”

Jak działa TMS.frameLOGIC?

Już jest! Najnowszy filmik promujący nasz system do zarządzania transportem. Jeśli zastanawiacie się co kryje się pod pojęciem TMS.frameLOGIC, to ten krótki instruktaż video z pewnością wszystko wyjaśni. Zapraszamy do oglądania.

czytaj więcej

Spotkajmy się na Transport Logistic w Monachium 9-12 maja

Największe targi transportu i logistyki w Europie – Transport Logistic – zbliżają się wielkimi krokami. Już w dniach 9-12 zaprezentujemy się pośród 2000 wystawców. Do zobaczenia w Monachium!

czytaj więcej

Przejdź do listy wszystkich wiadomości

przejdź