Floty osobowe

Profesjonalne rozwiązanie do zarządzania flotami pojazdów osobowych. Analizuj w zaawansowany sposób swoje auta w wymiarze kosztowym, podatkowym, ewidencyjnym i eksploatacyjnym. Rozliczaj pracowników z jazd prywatnych i służbowych.

Innowacyjny system do zarządzania dużymi flotami aut osobowych.

Komplet narzędzi do prowadzenia ewidencji przebiegów pojazdów (EPP), precyzyjnego rozliczania ich eksploatacji (karty drogowe) oraz planowania utrzymania, wykorzystania i współdzielenia floty (gospodarka techniczna i rezerwacje).

Zaawansowane możliwości raportowe – począwszy od całkowitego kosztu posiadania pojazdu (Total Cost of Ownership / TCO), przez raportowanie do Urzędu Skarbowego jazd służbowych (VAT-26), po rozliczenie ponadryczałtowych jazd prywatnych pracowników (CIT) z automatyczną estymacją obciążeń dla kierowców.

Możliwość zasilenia mechanizmów raportowych i analitycznych realnie zmierzonymi danymi telematycznymi, jak np.: GPS, ocena stylu jazdy kierowców, zdalny odczyt ikon z deski rozdzielczej czy precyzyjna kontrola spalania

Floty aut osobowych - Kartoteki pojazdów - FMS

Ewidencja Przebiegów + Karta Drogowa + VAT26 + CIT

Floty pojazdów osobowych - Rezerwacja miejsca w pojeździe

Zarządzanie rezerwacjami, serwisami i gospodarką techniczną

Floty pojazdów osobowych - Raport Całkowitego Kosztu Posiadania - TCO

Raport TCO – Całkowity Koszt Posiadania

Floty pojazdów osobowych - GPS Telematyka

Telematyka + Ecodriving

Mockup
Korzyści

Automatyzacja procesów ewidencyjnych

Bieżące rozliczenia i archiwizacja przebiegów pojazdów. Jasny podział jazd na służbowe i prywatne, automatyczne rozliczenie w oparciu o stawki ustawowe. Ograniczenie roboczogodzin poświęconych na procesowanie i administrację danych.

Rozliczenie pracowników z jazd prywatnych

Możliwość odliczenia pełnego podatku VAT za wykorzystanie pojazdów służbowych. Pełny proces ewidencji pokonanych tras oraz generowanie gotowego raportu, zgodnego z wymaganiami Urzędu Skarbowego.

Wszystkie narzędzia flotowe w jednym miejscu

Menadżerowie flot mogą w jednym systemie sprawnie pilnować najważniejszych terminów dla pojazdów, planować ich serwisy i naprawy, zarządzać ich wypożyczaniem i współdzieleniem oraz monitorować bogate dane telematyczne.

TCO - Całkowity koszt posiadania

Kluczowy raport dla każdego kierownika floty i dyrektora finansowego. Gromadzi w jednym miejscu wszystkie koszt związane z zakupem i eksploatacją pojazdu, w tym: paliwo, leasingi, serwisy, części, itd. Umożliwia obiektywną analizę poszczególnych marek i modeli aut, a co za tym idzie podejmowanie słusznych strategicznych decyzji w przyszłości.

Opinie
Z dumą wspieramy liderów swoich branż: