O frameLOGIC

Framelogic - Partnerzy

Jesteśmy firmą dostarczającą najlepsze rozwiązania IT w obszarach: telematyki, zarządzania flotą i transportem oraz zarządzania pracą w terenie.
Na rynku wyróżniamy się kompleksowością oferowanych usług, elastycznością w dopasowaniu do potrzeb każdego klienta i najdokładniejszą kontrolą paliwa w całej Europie.
Od 15 lat wspieramy firmy różnej wielkości i działające w różnych branżach. Nasze usługi zapewniają im wymierne korzyści: ogólny wzrost efektywności, redukcję kosztów operacyjnych i narzędzia do szybszego wzrostu.

Właścicielem frameLOGIC jest spółka Vehco.
Vehco, założone w 2001 roku, jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań do zarządzania flotą (FMS) oraz częścią AddSecure. Głównym obszarem działalności firmy jest dostarczanie systemów zarządzania flotą dla pojazdów ciężarowych i osobowych. Vehco obsługuje ponad 1200 klientów i posiada siedzibę w Szwecji oraz oddziały w Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech, Holandii, Belgii, Francji i Hiszpanii. Vehco dystrybuuje swoje produkty poprzez dedykowany zespół sprzedażowy oraz sieć partnerów w Europie i Ameryce Północnej. Spółka zatrudnia 160 pracowników. Roczne obroty Vehco notowane są na poziomie 30 milionów euro.

Historia firmy

Dowiedz się więcej

Klienci i referencje

Zobacz

Case studies

Zobacz

Partnerzy

Zobacz

Nagrody i osiągnięcia

Zobacz