Partnerzy

Here
Microsoft
Garmin
1-Telematics Alliance

Here

Z Here (wcześniej Navteq) współpracujemy od ponad dekady, dzięki czemu zyskujemy dostęp do najnowszych, profesjonalnych rozwiązań mapowych najwyższej klasy.

Microsoft

Jesteśmy dumnym vendorem centrali Microsoftu w Waszyngtonie oraz Partnerem krajowego przedstawicielstwa w Warszawie. Wspólnie rozwijamy mobilną linię naszego produktu WFM na urządzeniach z systemem Windows oraz wykorzystujemy MS Azure w naszej infrastrukturze systemowej.

Garmin

Zintegrowaliśmy się z jednym z czołowych producentów urządzeń pokładowych, aby zapewnić naszym klientom doskonałą nawigację oraz komunikację na linii na kierowca-dyspozytor. Firmy decydujące się na ten wariant otrzymują dożywotnią gwarancję aktualizacji map.

1-Telematics Alliance

Jesteśmy jedynym polskim członkiem stowarzyszenia 1-Telematics Alliance, grupy europejskich dostawców telematycznych. Inicjatywa promuje innowację, wykorzystanie efektu skali oraz rozwijanie wspólnego ekosystemu branży TFMS.

Continental

Byliśmy pierwszym dostawcą telematycznym na świecie, z którym Continental zintegrował swój system do kontroli ciśnienia i temperatury opon.

Timo Com

Zintegrowaliśmy rozwiązania FMS/GPS z liderem giełd transportowych w Europie tworząc wspólną ofertę. Nasi klienci w jednym miejscu zyskują intuicyjny i czytelny system do realizacji zleceń transportowych.

Trans.eu

Zintegrowaliśmy rozwiązania FMS/GPS z systemem giełdą frachtów Trans.eu. Nasi klienci mają podgląd lokalizacji pojazdów bezpośrednio na giełdzie Trans oraz mogą w uproszczony sposób zgłaszać, podejmować i realizować zlecenia transportowe.

TomTom

Partnerstwo produktowe pod kątem terminali dla kierowców z naszym oprogramowaniem oraz współpraca marketingowa na rynkach europejskich.
Continental
Timo Com
Trans.eu
TomTom

Oracle

Współpraca ze światowym liderem tworzącym software do obsługi przedsiębiorstw, zaowocowała nową linią produktu – WFM. W ramach partnerstwa korzystamy także z rozwiązań Oracle w zakresie baz danych.

Tachospeed

Dzięki integracji on-line z systemem Tachospeed, zapewniamy naszym klientom bieżące analizy czasu pracy kierowców, alertowanie przekroczeń oraz pakiet ponad 20 raportów umożliwiających kompleksowe rozliczenie ich pracy.

Krickl Waagen Systeme

Austriacki producent systemów wagowych i RFID. Dzięki współpracy możemy oferować najwyższej jakości rozwiązania wagowe dla branży komunalnej i transportowej.

EUVIC

Współpraca przy rozwoju silnika optymalizacyjnego do aplikacji WFM
Oracle
Tachospeed
Krickl Waagen Systeme
EUVIC

Fire TMS

Właściciel innowacyjnej platformy dla transportu, spedycji i logistyki. Łączy nas partnerstwo handlowe.

Kroll

Producent specjalistycznych pojazdów wodociągowych. W wyniku partnerstwa możemy oferować monitoring wszystkich urządzeń pokładowych znajdujących się na pojeździe.

SpedTrans

Dokonaliśmy integracji naszych rozwiązań FMS/GPS z systemem TMS SpedTrans List Przewozowy.
Fire TMS
Kroll
SpedTrans


Dowiedz się więcej

O firmie

Zobacz

Case Studies

Zobacz

Nagrody i osiągnięcia

Zobacz

Klienci i referencje

Zobacz