Nowoczesne narzędzia dla
pracy zdalnej w transporcie

pwa

Wszyscy obserwujemy niesamowicie dynamiczną zmianę pojęcia "stanowisko pracy".

Okazuję się, że przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, można wykonywać z domu lub mobilnie obowiązki dyspozytora czy flotowca.

W frameLOGIC mamy całe spektrum nowoczesnych rozwiązań, które przygotują Twoją firmę na nową, cyfrową rzeczywistość. Przenieś zarządzanie transportem do aplikacji w chmurze i wykorzystaj pełen potencjał pracy zdalnej swoich pracowników.

ZOBACZ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC:

Praca zdalna

Utknąłeś w licencjach i ograniczeniach?

Nasz TMS jako jedyny umożliwia w pełni zdalną pracę. Przenieś cały swój transport do chmury i pracuj skąd chcesz. Twoi pracownicy mogą zarządzać trasami lub wystawiać faktury z domu. Cały proces - od ewidencji zlecenia, aż do wystawienia faktury odbywa się w naszej aplikacji.

Floty pojazdów osobowych - Raport Całkowitego Kosztu Posiadania - TCO

Redukcja kosztów

Szukasz obszarów do optymalizacji?

Korzystając z TMS.frameLOGIC i Tunelowania w twardych danych zobaczysz, które obszary działalności generują koszty możliwe do zredukowania (np. kraj tankowania, opłaty autostradowe, etc.). Zyskasz też kontrolę nad realizacją tras powierzonych kierowcom.

Transport - komunikacja z kierowcą

Kierowcy w kontakcie

Potrzebujesz być w stałym kontakcie?

Dzięki aplikacji FS.frameLOGIC na urządzenia z Androidem będziesz w stałym kontakcie z kierowcami. Zdalne wysyłanie zleceń, zdjęć, CMR, faktur. Zawsze aktualne i potwierdzone informacje dot. załadunku/rozładunku.

Transport - zlecenia

GPS dla floty

Potrzebujesz lokalizacji?

Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań lokalizacyjnych w zależności od pojazdu i wymagań klienta. Niezależnie czy potrzebujesz lokalizacji pojazdu ciężarowego, osobowego czy specjalistycznego postaramy się znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie twojego problemu.

Kompleksowe wdrożenie

Jak to szybko uruchomić?

Nasz zespół zaplanuje wdrożenie tak, aby dostosować się do ciebie! Zapewnimy Ci pełne wsparcie wdrożeniowe, którego potrzebujesz w pierwszych krokach przygody z frameLOGIC oraz szkolenia dla pracowników (zdalne lub na miejscu). Jakość gwarantowana!

Elastyczność

Potrzebujesz tylko konkretnych funkcji naszego systemu?

Główną zaletą architektury frameLOGIC jest jego budowa modułowa. Na początek możesz zamówić podstawowe funkcjonalności, a wraz z rozwojem firmy dodawać kolejne. frameLOGIC to rozbudowane narzędzie, a nie każda firma potrzebuje od razu wszystkiego co oferujemy.

Zwrot z inwestycji

Uczciwe warunki

Zmęczony dodatkowymi opłatami za każde kliknięcie?

W frameLOGIC lubimy jasne sytuacje. Nie pobieramy dodatkowych opłat za kolejne stanowisko, odpytanie mapy czy dietę szkoleniowca. Zawsze traktujemy naszych Klientów uczciwie i po partnersku.

Rozwiązania na miarę

Szukasz funkcjonalności której nikt nie oferuje?

Wiemy, że każda firma transportowa może potrzebować innych narzędzi do pracy. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoim pomyśle!

Zamów demo frameLOGIC
i zobacz jak nasz system może pomóc twojej firmie.

Napisz do nas żebyśmy mogli lepiej zrozumieć potrzeby Twojej firmy i lepiej dopasować ofertę.
ZOBACZ CO O WSPÓŁPRACY Z NAMI MÓWIĄ KLIENCI: