Transport Management System

Odwzorowanie online całego procesu zarządzania zleceniami. Opracowany z wieloletnimi praktykami transportu. Skrojony pod realne wymagania branży. Od zlecenia do faktury.

Mockup

Planowanie i kontrola realizacji transportu proste jak nigdy dotąd.

TMS.frameLOGIC przenosi cały, skomplikowany proces zarządzania zleceniami do aplikacji webowej.

Przygotowaliśmy go wspólnie z ekspertami transportu, dzięki czemu jest precyzyjnie dostosowany do codziennych wyzwań branży.

Rozwiązanie zapewnia kontrolę nad każdym etapem procesu.

Obszerny zestaw narzędzi automatyzuje i usprawnia wiele zadań logistyków, gwarantując optymalne wykorzystanie floty.

Korzyści
TMS parowanie zadań

Łatwe parowanie zleceń i zasobów

Przypisuj pojazdy i kierowców do zleceń przeciągając je w prosty sposób na diagramie. System automatycznie wyklucza niedostępne zasoby, znacznie ułatwiając cały proces.

TMS automatyzacja pracy

Automatyzacja pracy dyspozytorów

Koniec planowania transportu na potężnych, białych tablicach. Przenieś proces do aplikacji i automatyzuj nawet tak zaawansowane operacje jak depozyty i "przepinki".

TMS jazdy na pusto

Eliminacja pustych przebiegów

Dzięki prostemu wyszukiwaniu pojazdów do realizacji tras powrotnych zredukujesz do minimum puste przebiegi i podniesiesz rentowność poszczególnych przejazdów.

TMS rentowność zleceń

Obliczanie rentowności każdego zlecenia

Ewidencja przebiegów, z podziałem na kilometry krajowe i zagraniczne, z frachtem i puste. Podsumowanie kosztów tankowań, zużycia paliwa i AdBlue. Precyzyjne wyliczenie rentowności.

Moduły

Księga zleceń

Pełna ewidencja zleceń, w tym: miejsca załadunku i rozładunku, przewożone towary oraz konkretne wymagania co do naczepy. Rozbudowany spis kontrahentów i przewoźników. Aktualny postęp prac nad zleceniem oraz informacja jaka trasa jest przypisana do jego realizacji. Opcja importu danych z systemów zewnętrznych i eksportu do wybranych formatów.

więcej
Opinie
Z dumą wspieramy liderów swoich branż: