Aktualności

Framelogic

Spotkania transportowe z frameLOGIC w Poznaniu

 

Już 5 marca 2020 odbędzie się pierwsza w tym roku edycja Spotkań Transportowych. Konferencja organizowana cyklicznie przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van jest jedną z najważniejszych imprez dotyczących branży transportowej i logistyki w Polsce.  Podczas konferencji będzie możliwość wysłuchania naszej prelekcji “Jak perfekcyjnie dopasować system zarządzania transportem do swoich potrzeb?” o godzinie 11:30-11:40. W trakcie wydarzenia zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będzie okazja zobaczyć system frameLOGIC na żywo oraz porozmawiać z naszymi specjalistami.

Dla przewoźników i menedżerów transportu drogowego udział w konferencji jest w pełni darmowy, wraz z całodniowym bufetem kawowym oraz lunchem. Każdy z uczestników otrzyma również pakiet konferencyjny, zawierający czasopisma TSL Biznes i Truck&Van, oraz materiały informacyjne partnerów i ekspertów. Uczestnicy edycji warszawskiej otrzymują również gratis bilety wstępu na targi MT TSL w Ptak Warsaw Expo. Zapraszamy!

5 marca 2020 r.
Hotel Poznański
ul. Krańcowa 4
62-030 Luboń k/Poznania (parking bezpłatny)

 

10. Gazela Biznesu trafia w ręce frameLOGIC

Miło nam poinformować, że po raz dziesiąty otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. To dla nas niezwykłe wyróżnienie i dziękujemy całemu naszemu zespołowi frameLOGIC, bez którego nie byłoby to możliwe.

czytaj więcej

Do zobaczenia na TransLogistica 2019 w Warszawie

W dniach 5-7 listopada w Warszawie odbędzie się już siódma edycja targów logistyki i transportu – TransLogistica Poland. Będą to intensywne 3 dni, podczas których będziemy mogli wymieniać doświadczenia

czytaj więcej

Przejdź do listy wszystkich wiadomości

przejdź