Aktualności

Framelogic

Spotkania transportowe z frameLOGIC w Poznaniu

 

Już 5 marca 2020 odbędzie się pierwsza w tym roku edycja Spotkań Transportowych. Konferencja organizowana cyklicznie przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van jest jedną z najważniejszych imprez dotyczących branży transportowej i logistyki w Polsce.  Podczas konferencji będzie możliwość wysłuchania naszej prelekcji “Jak perfekcyjnie dopasować system zarządzania transportem do swoich potrzeb?” o godzinie 11:30-11:40. W trakcie wydarzenia zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będzie okazja zobaczyć system frameLOGIC na żywo oraz porozmawiać z naszymi specjalistami.

Dla przewoźników i menedżerów transportu drogowego udział w konferencji jest w pełni darmowy, wraz z całodniowym bufetem kawowym oraz lunchem. Każdy z uczestników otrzyma również pakiet konferencyjny, zawierający czasopisma TSL Biznes i Truck&Van, oraz materiały informacyjne partnerów i ekspertów. Uczestnicy edycji warszawskiej otrzymują również gratis bilety wstępu na targi MT TSL w Ptak Warsaw Expo. Zapraszamy!

5 marca 2020 r.
Hotel Poznański
ul. Krańcowa 4
62-030 Luboń k/Poznania (parking bezpłatny)

 

Case study – EPO-Trans

W dziale Case Study na naszej stronie pojawiła się nowa historia. Tym razem swoimi doświadczeniami dzieli się nasz wieloletni klient – EPO-Trans. Z artykułu dowiecie się jak EPO-Trans generuje kilkadziesiąt tysięcy PLN oszczędności miesięcznie, dzięki wdrożonym rozwiązaniom od frameLOGIC.

czytaj więcej

frameLOGIC dołącza do akcji #niezwalniajmy

We frameLOGIC wierzymy, że firmę tworzą ludzie, a nie puste biura. Dlatego z dumą dołączamy do akcji #niezwalniajmy. To nasza publiczna deklaracja wobec pracowników, że dokładamy wszelkich starań aby wyjść z tego trudnego okresu w pełnym składzie.

czytaj więcej

Przejdź do listy wszystkich wiadomości

przejdź